Fotogalerie:

1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Popis produktu

Pro výrobu dřevěných oken a dveří používáme pouze ty nejkvalitnější dřevěné hranoly vlastní výroby. Nabízíme několik okenních profilů a širokou škálu dveří a vrat v provedení příčkovém nebo s dveřními výplněmi pro použití v interiéru, nebo jako vstupní dveře. Z materiálů máte na výběr smrk, borovici, jasan atd. Prosklení můžete vybírat z mnoha typů, včetně pískovaných a gravírovaných motivů, ale také celoskleněné a prosklené stěny v jakémkoliv atypickém rozměru. 

Ke vstupním dveřím dodáváme standardní nebo bezpečnostní kliky, koule, madla, jednobodové zámky nebo tříbodové bezpečnostní zámky, seřizovatelné závěsy a mnoho doplňků. V případě, že již máte původní kovové zárubně, nabízíme Vám řešení v podobě obkladu kovové zárubně dřevěnými obložkami. Na výběr máte z mnoha barevných provedení a odstínů, všechny výrobky jsou chráněny povrchovou úpravou Sikkens. 

 

Výhody pro Vás 

  • V ceně objednaných výrobků máte zajištěnu dopravu, montáž či demontáž, zednické začištění a veškeré další služby související s jejich instalací.

 

Zde můžete zadat nezávaznou potávku >> OBJEDNAT <<   

Vážení zákazníci,

 vítám Vás na stránkách naší malé rodinné firmy. Již více jak 10 let vyrábíme kvalitní výrobky ze dřeva. Díky neustálému rozšiřování a zkvalitňování výrobní  technologie jsme dnes schopni nabídnout širokou škálu výrobků "na míru". 

 Provozujeme výrobu řeziva, provádíme stavební činnost a nabízíme další služby v oblasti údržby okolo domu.

 Důkazem je mnoho spokojených zákazníků, kteří se k nám rádi vrací.

 Antonín Zlámal                       

 majitel                           

Kontakt

Antonín Zlámal Kunov 35
792 01
+420 607 236 485 drevo.zlamal@seznam.cz